Що стосується демонтованого будинку на вул. Северинівській 162 – ми чекаємо на проєкт нових будинків, який готує КОВА. Питання по будинку 105 Н на цій же вулиці тримає на контролі Управління інфраструктурного розвитку Ірпінської міськради. Тут ми також вже на етапі проєктування і експертизи від КОВА на весь комплекс.
Багато запитань, як і минулого тижня, по державній програмі єВідновлення. Нагадую, подача заявок у застосунку Дія триває. Власники постраждалих будинків можуть отримати до 200 000 гривень на ПОТОЧНИЙ ремонт.
Також вже почався другий етап програми – сертифікати на нове житло замість зруйнованого.
Якщо ви не можете розібратись, як подати заявку самостійно чи не маєте смартфону – приходьте у наш ЦНАП до спеціалістів по єВідновленню. Вони допоможуть.
Прошу вас не зволікати і не затягувати подачу заявок. Зима близько.
Проблему з відсутністю світла на вулиці Григорія Сковороди 11 вже вирішують.
Отримав прохання від Голови правління гаражного кооперативу по вулиці Багірова, де триває капітальний ремонт дороги, допомогти засипати ями на заїзді до кооперативу. Домовились разом з підрядником та УЖКГ, щоб вирівняли дорогу.
Було приємно отримати сьогодні подяку нашим комунальним службам від мешканців будинків на вул. Виговського. Вони повідомили про ненадійну опору і наші спеціалісти оперативно цю проблему усунули.
Також вдячність висловили батьки одного з класів ліцею №2. Де ми оперативно вирішили питання з недостатнім освітленням в аудиторії.
Дякую за активну позицію усім, хто долучається до розвитку нашої громади!
Особистий прийом громадян проводжу щосереди в Ірпінській міській раді з 9-00 до 12-00.
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин