За січень 2018 року платники податків Київщини забезпечили до зведеного бюджету 1,6 млрд. гривень. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За його словами, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року у приведених умовах, сума надходжень збільшилися на 435 млн. грн., або на 37%.
«За результатами першого місяця поточного року до державного бюджету перераховано 781 мільйон гривень. При цьому, варто зазначити, що динаміка росту січневих надходжень перевищує минулорічні показники на 49%, що у гривневому еквіваленті дорівнює 257 мільйонам гривень».
Зокрема Олексій Кавилін підкреслив, що доля надходжень зі сплати податку на додану вартість має питому вагу у розрізі основних платежів. Так, платниками Київської області сплачено 539 мільйони гривень ПДВ, що на 53% більше за суму, сплачену торік, а сума додаткових коштів складає 187 млн. грн..
Підприємства Київщини у січні сплатили 21,6 млн. грн. податку на прибуток із темпом росту у приведених умовах у 2 рази більше за січень 2017 року. Додатково до державної скарбниці надійшло 11,7 млн. гривень.
На 36% порівняно із минулим роком збільшилася сума надходжень з податку на доходи фізичних осіб – 161,4 млн. грн. Додатково бюджет країни отримав 43 мільйони гривень.
На обороноздатність держави перераховано 46 мільйонів військового збору. Додатково на потреби збройних сил надійшло 13 млн. грн., що на 40% більше за січень минулого року.
ГУ ДФС у Київській області