Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕІНВЕНТЕКС», ТОВ «РЕІНВЕНТЕКС». Код ЄДРПОУ: 42311434.
Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 08200, Київська обл., місто Ірпінь, вул. Покровська, будинок 1; тел. +380 67 401 9505; e-mail: [email protected].
Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 08200, Київська обл., місто Ірпінь, вул. Покровська, будинок 1, 1-и.
Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого об’єкта.
Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля: Діяльність даного підприємства підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (згідно із ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» п. 3 п.п. 11 –«об’єкти оброблення відходів, що не є небезпечними, потужністю менше 100 тонн на добу»). Оцінка впливу на довкілля здійснювалася. Висновок з оцінки впливу на довкілля №05.1-10/10334 від 03.03.2025. Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 10334, номер і дата звіту про громадське обговорення 05.2-18/10334 від 03.03.2025.
Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ТОВ «РЕІНВЕНТЕКС» спеціалізується на обробленні текстильних відходів, що не є небезпечними, потужністю до 9,6 тон на добу. Для оброблення відходів передбачено встановлення нової технологічної лінії з відновлення текстильних відходів, що не є небезпечними, і додаткового обладнання у існуючому виробничо-складському приміщенні. Текстильні відходи доставлятимуться до склад об’єкту планованої діяльності автотранспортом. Розвантаження забезпечуватиметься персоналом. На складі текстильні відходи будуть сортуватися за видами текстилю та тимчасово зберігатися для подальшого оброблення. Зі складу відходи вручну завантажуються на рубочні машини, потім за допомогою повітро-трубопроводів потрапляють у бокси для витримки. Після витримки повітро-трубопроводами текстиль потрапляє через накопичувач та живильник до лінії механічного розволокнення за допомогою колкових барабанів. Розкрите волокно за допомогою повітро-трубопроводів потрапляє у автоматичний прес, де кіпується. Зкіповані відновлені текстильні відходи переміщатимуться на склад готової продукції, які в подальшому реалізується іншим суб’єктам господарювання для використання у якості сировини для виробництв легкої промисловості. Джерелами утворення забруднюючих речовин є лінія з відновлення текстильних відходів, Автотранспорт місце розвантаження відходів (сировини) та готової продукції.
Відомості щодо видів та обсягів викидів: При функціонуванні обладнання в атмосферу надходять наступні забруднюючі речовини (т/рік): Оксид вуглецю – 0,01432; Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,00344; Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту – 0,001589; Речовини у вигляді суспендованих твердих часток недиференційованих за складом – 0,229172; Діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки – 0,000223. Сумарні валові викиди становлять – 0,248744 т/рік.
Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: На підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.
Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: не передбачені, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів.
Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.
Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.
Адреса обласної держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Київська обласна військова адміністрація, 01196, м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1, тел. (044) 286-84-11, е-mail: [email protected].
Строки подання зауважень та пропозицій: 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір.