ПРОЕКТ
КОЦЮБИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
________________ року №__________ смт. Коцюбинське
Про дострокове припинення повноважень Коцюбинського селищного голови Матюшиної Ольги Володимирівни
Коцюбинський селищний голова Київської області Матюшина Ольга Володимирівна під час виконання наданих чинним законодавством України повноважень систематично порушує Конституцію та закони України, права і свободи громадян та, як наслідок, не забезпечує здійснення наданих їй повноважень.
Відповідно до абзацу першого частини другої статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Повноваження сільського, селищного, міського голови можуть бути також достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.
Відповідно до частини 3 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Повноваження сільського, селищного, міського голови за наявності підстав, передбачених абзацом першим частини другої цієї статті, можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму або за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.
Виходячи з викладеного, на підставі частин 2 та 3 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коцюбинська селищна рада Київської області
ВИРІШИЛА:
Достроково припинити повноваження Коцюбинського селищного голови Київської області Матюшиної Ольги Володимирівни.