Неділя, 9 травня 2021 |

Міська рада

з/п

Межі округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата закріпленого за округом

Контакти

1

м.Ірпінь

вул.Гостомельське шосе,

вул.Северинівська: 120–120Г, 122–122Б, 124–124А, 126, 128–128А, 130–180;

вул.Варшавська: 42–76;

вул.Героїв: 1–49А;

вул.Ломоносова: 1–41, 43, 45–45/3, 47–51;

вул.Н.Рибака: 24–24А, 26–60А;

вул.Полтавська: 26А, 28А, 30–60, 62–62В/3, 64–64В, 66; вул.Сагайдачного,

вул.Северинівська: 49, 51, 55, 57, 59–119, 121, 123, 125–125/1, 127, 129–129Б/1;

вул.6 лінія: 5–5Д, 7–7А, 9–9А, 11–38;

пров.Ломоносова,

пров.Польовий

вул.Багірова,

вул.10 лінія,

вул.11 лінія,

вул.12 Лінія,

вул.9 лінія,

вул.Варшавська: 77–114Ю/6;

вул.Героїв: 50–93;

вул.Ломоносова: 42–42А, 44, 46, 55–73А;

вул.Лугова,

вул.Львівська,

вул.Найкраща,

вул.Покровська,

пров.Річковий,

СТ "Ірпінь", вул. Бузкова

вул.Авіаконструктора Антонова: 2–22А;

вул.Богдана Хмельницького,

вул.Ветеранів Афганістану: 2;

вул.Гончара,

вул.Капітана Зайцева: 2;

вул.Кулиняка: 1–31, 33;

вул.Лесі Українки;

вул.Северинівська: 2, 4, 6, 8, 10–10Г, 12–18, 20, 22А–22Б, 24, 26, 28, 30, 32;

вул.Полтавська: 1–26, 27–27Е, 29–29А/1;

вул.Северинівська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19–19А, 21, 23–23А, 25–25А, 27–27/2, 29, 31–31Г, 33–48, 50, 52–54, 56, 58;

вул.6 лінія: 1–4, 6–6/2, 8–8К/1, 10;

вул.74 стрілецької дивізії,

пл.Привокзальна, пров.Яблуневий

м.Ірпінь

вул.Варшавська: 1–41;

вул.Ветеранів Афганістану: 1–1Б, 3–29;

вул.Дачна,

вул.Капітана Зайцева: 1, 3–37;

вул.Квіткова,

вул.Кулиняка: 32, 34–51;

вул.Михайла Стельмаха,

вул.Підгірна,

вул.Пісочна,

вул.Сім’ї Сосніних,

вул.Спартака

Нечитайло

Оксана Романівна

093 07 68 411

Довганич

Антоніна Сергіївна

096 15 75 577

Чава

Дмитро Михайлович

067 40 40 572

Страховський

Андрій Андрійович

073 10 11 749

(Світлана)

Федоров

Станіслав Ігорович

093 19 52 141

Макаренко

Максим Володимирович

099 53 02 573

Дворнікова

Віолетта Віталіївна

096 33 56 277

(Ірина)

Руденко

Сергій Степанович

067 59 72 335

Ополінський

Андрій Олегович

096 35 72 767

Погорілий

Роман Романович

066 64 13 958

2

м.Ірпінь –

вул.Центральна: 1–55;

вул.Гагаріна: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–14, 16–64;

вул.Д.Паламарчука,

вул.Слов’янська,

вул.Академіка З.Алієвої,

вул.Грибоєдова,

вул.Дем’яна Попова,

вул.Кірічека,

вул.Нігояна,

вул.Садова: 1–26, 28–32, 36А;

вул.Тургенівська: 1, 3–3А, 5–5А, 7, 9, 11, 13–13А;

вул.Центральна: 61–105;

вул.Ярославська: 1–22Б;

вул.8 Березня: 1–24А;

пров.Нахімова

вул.Ватутіна,

вул.В.Ф.Сидорука,

вул.Соборна: 74, 76–76В, 78, 80, 82–82/1, 84–104, 106, 108, 110–114/1, 116–118/19;

вул.Східна,

вул.Тараса Шевченка,

вул.Троїцька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39.

вул.Гагаріна: 1–1/2, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 15;

вул.Г.Кочура,

вул.Громадянська,

вул.Гуцала,

вул.Достоєвського,

вул.Єрощенка,

вул.Єсеніна,

вул.Личака: 1–25, 27, 29–29/1, 31, 33, 35, 37–37А;

вул.Озерна,

вул.Петрусенко,

вул.Троїцька: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20–22, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 42–44;

пров.Озерний.

вул.Довженка,

вул.Личака: 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38–55;

вул.Матросова,

вул.Михайлівська,

вул.М.Рильського,

вул.Південна,

вул.Сім’ї Шкарівських,

вул.Соборна: 1–73А, 75, 77, 79, 81–81А/1, 83–83А;

вул.Троїцька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 19;

вул.1 Травня,

пров.Гнатюка,

пров.Громадянський,

пров.Достоєвського,

пров.Малишка,

пров.Михайлівський,

пров.М.Рильського.

вул.Бузкова,

вул.Бучанська,

вул.Висоцького,

вул.Вишнева,

вул.Ворзельська,

вул.Горіхова,

вул.Донецька,

вул.Енергетиків,

вул.Житомирська,

вул.Зарічна.

вул.Зелена,

вул.Кошового,

вул.Стоянська,

вул.Федора Кричевського,

вул.Франка,

вул.Чайковського,

вул.Ягідна.

вул.Макаренка,

вул.Миколи Носова,

вул.Незалежності,

вул.Ново-Ірпінська,

вул.Остапа Вишні,

вул.Поповича,

вул.Рубежівська,

вул.Свободи,

вул.Сонячна,

вул.Степана Руданського.

вул.Якова Калацюка,

пров.Бучанський,

пров.Ворзельський,

пров.Франка,

СТ "Аграрник",

СТ "Аграрник",

вул.Вишнева,

СТ «Ветеран»,

вул.Абрикосова,

СТ "Ветеран-2",

вул. Лінія 8,

СТ "Енергетик",

вул.Незалежності,

СТ "Індустріалець",

вул. Індустріальна,

СТ "Перемога",

вул. Абрикосова,

СТ "Перемога",

вул. Набережна,

СТ «Перемога»,

вул.Вишнева,

СТ "Світанок",

СТ "Яблунька",

вул.Озерна,

СТ "Явір-2",

вул. Свердлова 2.

Лавровський

Денис Віталійович

067 23 90 966

Пащинський

Олександр Сергійович

096 73 62 946

(Олександр)

096 53 80 695

(Дарина)

Макеєва

Анжела Георгіївна

068 65 53 246

(Олександр)

Головенко

Антон Анатолійович

066 95 63 008

Нагалевський

Тимур Олександрович

096 57 40 097

Пікулик

Олександр Борисович

067 11 10 057

(Тетяна)

Міронішена

Зоряна Анатоліївна

068 04 37 205

Городок

Яна Володимирівна

096 45 62 188

Нельзін

Максим Сергійович

067 77 70 111

3

м.Ірпінь –

вул.Пушкінська,

вул.Університетська: 1–18, 20–20/1.

вул.Вериківського,

вул.Лісова,

вул.Українська: 1–42, 44, 46;

вул.Чехова,

пров.ІІ Український.

вул.А.П.Тищенка,

вул.Виговського: 1–14, 16–16Е, 18–18А;

вул.Київська,

вул.Лисенка,

вул.Ярославська: 24–38;

пров.Глінки,

пров.Київський,

пров.Надсонова.

вул.Виговського: 15–15/1, 17–17А, 19–41;

вул.Висока,

вул.В.Павленка: 25–25/6А, 27–27/4, 29, 30А–31А/5, 33, 35–64; вул.Лермонтова: 1–6/1, 8–8А/1, 10, 12, 14, 18–18А, 20–20Г, 24–66/19; вул.Мечнікова: 20–20А, 22–82; вул.Садова: 41–43А, 45–45Б, 47–47В, 49, 51, 59, 76–88;

вул.Садова: 60А, 61–68.

вул.Толстого: 1–23/1;

вул.Тургенівська: 75–77;

вул.Університетська: 19, 21–32, 34–34Г, 36–36Б, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64;

пров.Лермонтова: 2–14;

вул.Давидчука,

вул.Лермонтова: 7–7В, 9А, 11, 13, 15–17, 19–19Б, 21–23;

вул.Садова: 70–74, 90;

вул.Толстого: 24А–36А;

вул.Тургенівська: 49–74, 78–91, 93, 95, 99, 101–101А, 103;

пров.І Український: 3, 9, 11–27А;

пров.Лермонтова: 1–1Д;

пров.Садовий

Плешко

Максим Валерійович

067 50 29 502

(Володимир)

Король

Петро Петрович

050 65 45 555

Ковтун

Євгенія Юріївна

068 23 67 788

Устич

Юлія Петрівна

096 37 45 455

Іздебска

Наталія Валентинівна

068 54 38 587

Буренко

Тамара Олексіївна

067 99 88 497

Степанюк

Валерій Васильович

097 39 23 724

4

м.Ірпінь

вул.Західна,

вул.Григорія Сковороди

вул.Білокур,

вул.Гайдамацька,

вул.Ново-Оскольська

вул.Глінки,

вул.Гоголя,

вул.Мечнікова: 83–118А;

вул.Некрасова,

вул.Орлика,

вул.Садова: 69, 93–100А;

вул.Степанівська,

вул.Толстого: 40–70А;

вул.Тургенівська: 92, 94, 96–98А, 100, 102–102А, 104–127;

пров.Гайдамацький,

пров.Сосновий

села Михайлівка-Рубежівка, Козинці, Діброва, Забуччя

Когут

Сергій Сергійович

098 83 65 887

Довгопол

Антон Михайлович

098 62 36 629

Куц

Ярослав Олександрович

098 27 77 902

Помазан

Андрій Сергійович

067 40 46 262

Скорик-Шкарівська

Михайлина Михайлівна

067 40 84 002;

050 61 62 009

(Руслан)

5

м.Ірпінь

вул.Курортна,

вул.Миру,

вул.Мінеральна: 4–11А, 14, 16; 18; 20; 22;

вул.Тургенівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12Б, 14, 16–18, 20, 22–26; вул.Центральна: 107–119; вул.8 Березня: 25–48;

вул.В.Павленка: 1–24/1, 26, 28, 30, 32–32А, 34;

вул.Мечнікова: 1–19, 21;

вул.Садова: 27–27А, 33–35, 37–40, 44, 46, 48, 50–50А, 52–58, 60, 60/3;

вул.Соборна: 105, 107, 109, 115;

вул.Джерельна,

вул.Молодіжна,

вул.Північна: 22, 24, 26–26А, 28–28А, 30–30А, 32, 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 50–91А;

вул.Українська: 43А, 45, 47–114;

вул.Університетська: 33–33А, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61–61Б, 63–63В, 65–65Б;

вул.Щаслива: 9, 11, 13–15А, 42–64;

пров.Північний,

тупик І Північний, тупик ІІ Північний.

вул.Тургенівська: 15, 19, 21, 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 41; 43; 45; 47;

пров.І Український: 1–2, 4–8, 10;

пров.Миколи Будника,

пров.Тургенєва.

вул.Мінеральна: 13, 15–15В, 17, 19, 21-21Б, 23-55;

вул.Ніжинська,

вул.Північна: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 39, 41, 43–43В, 45, 47;

вул.Соборна: 120-120в, 122-122А, 124-126, 128, 130, 132-132/1, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 152-195;

вул.Тургенівська: 28А-32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48;

вул.Щаслива: 1–6, 10, 12–12А, 16–40В.

вул.Авіаконструктора Антонова: 24–46А;

вул.Котляревського,

вул.Н.Рибака: 1–23, 25–25В/2;

вул.Полтавська: 61–61Г/1, 63, 65, 67–83;

пров.Героїв

Літвинов

Андрій Вікторович

050 014 24 23

(Юлія)

Скрипник

Сергій Федорович

067 43 56 611

Павлова

Олена Валеріївна

050 19 05 255

Малий

Максим Анатолійович

098 69 66 578

Кравченко

Валентина Резікоєвна

068 11 46 007

Антонюк

Євгенія Петрівна

093 50 56 205

В’язовченко

Тарас Анатолійович

063 76 06 339;

066 57 24 210

(Наталія)