13 липня відбувся перший тренінг у рамках конкурсу серед учасників АТО «STARTUP IRPIN».
Учасників заходу привітали: Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, американський дослідник розвитку малого та середнього бізнесу Майкл Оттен, стипендіат програми Фулбрайта (Військова академія Сполучених Штатів, Вест Пойнт, Нью-Йорк), спонсори та інвестори конкурсу «STARTUP IRPIN», проректор ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана» з наукової роботи, професор Лариса Антонюк.
Для участі у конкурсі подано 63 заявки. «Як на мене, це дуже хороший показник. Учасники мають можливість отримати консультації та професійні настанови досвідчених тренерів та успішних підприємців, – зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. – Цей конкурс має велике значення не лише для ветеранів АТО, які після повернення з війни знатимуть, що життя триває і перед ними відкривається багато перспектив для самореалізації. Але й для міста, адже розвиток малого і середнього бізнесу – це додаткові робочі місця, розширення податкової бази та рух економіки вперед».
Під час денного тренінгу учасники конкурсу мали можливість отримати досвідчені консультації та професійні настанови спеціалістів на теми: «Розробка бізнес-моделі стартап проекту» та «Бізнес-планування як фактор успішної підприємницької діяльності. Фандрайзинг: ресурси для стартапів».
Як розповів очільник Ірпеня, над своїми проектами учасники конкурсу працюватимуть до 11 вересня. Протягом цього часу вони будуть навчатися і опрацьовувати свої бізнес-ідеї. 22 вересня професійне журі у складі незалежних експертів оголосить імена тих, хто розділить між собою 200 тис. грн для започаткування власної справи.
Нагадаємо, що з 7 червня в Ірпені оголошено Конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО «STARTUP IRPIN». Реєстрація учасників закінчилася 30 червня і протягом липня та серпня пройдуть тренінги, на яких учасники отримають професійну консалтингову допомогу в побудові бізнес-моделі, юридичних аспектах, бухгалтерському супроводі, основах оподаткування, маркетингу, створення торгової марки тощо.
Безповоротна грантова підтримка переможцям конкурсу надається на започаткування підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал, довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для зайнятості.