17 березня в Центральній бібліотеці Ірпеня презентовано нову книгу ірпінця Василя Чернявського «Пляжный смотритель».
Цікаві сюжети, музичні композиції та особисті питання до автора – усе це присутні мали змогу відчути, послухати та озвучити на самому заході. Увага публіки була повністю прикута до імпровізованої сцени. Був і сміх, і комедія, і сатира, роздуми над вічним і саркастичне відтворення звичного.
«Мені приємно бачити заповнений зал. Я дуже хвилююся і спробую вас не розчарувати. Пропоную після кожної мініатюри обмінюватися думками, ставити запитання», – звернувся до публіки автор книги.
Варто зазначити, що книга-мозаїка «Пляжный смотритель» вийшла у виданні «Друкарський двір Олега Федорова». Це вже друга книга молодого автора. В 2013 році митець видав «Ловец слов» – книга поетичних експериментів з ілюстраціями Романа Таніча.
Василь Чернявський подякував директору Центральної бібліотеки Олені Циганенко. Завдяки проведенню творчих, літературних вечорів, презентацій, зустрічей в оновленій міській бібліотеці жителі міста мають змогу більше ознайомитись з літературою сучасних поетів Ірпеня та України, показати свої ораторські вміння та виконавчу майстерність.