Якщо у вас безготівкова грошова форма виплати пільг, то частину платежів за вас здійснює АТ “Ощадбанк”, а частину ви сплачуєте самостійно.
АТ «Ощадбанк» перераховує кошти надавачам послуг у наступній послідовності:
– постачання теплової енергії,
– постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення;
– постачання гарячої води,
– централізоване водопостачання, централізоване водовідведення,
– постачання та розподіл електричної енергії,
– постачання та розподіл природного газу,
– поводження з побутовими відходами,
– послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.
Тобто, АТ «Ощадбанк» здійснює перерахунок коштів не за пропорційним принципом (коли за кожну послугу проводився розрахунок в рівних відсотках від суми пільги), а за пріоритетним принципом – коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т.д.
Якщо сума пільги достатня, то сплата всіх послуг здійснюється на 100%.
Якщо суми пільги недостатньо, то сплачено буде лише за ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити – АТ «Ощадбанк» надішле СМС-повідомлення (з розмірами доплати за кожним видом послуги).
Також пільговик можете зайти у свій особистий кабінет на сайті АТ «Ощадбанку» – безготівкова монетизація пільг, де відображається рух коштів за вашим обліковим записом.
Бережіть себе та будьте здорові!
З повагою, Петро ЗБРОЖЕК