За кілька днів в Україні відзначатимуть Великдень. Це – одне з найважливіших свят для православних християн. Більшість з нас піде до церкви на службу, освятить паску, а потім проведе день у родинному колі. Так робили сотні років тому наші предки, так робимо ми.
Для мене, як керівника області, надзвичайно важливо, аби всі жителі Київщини могли відсвяткувати цей день безпечно. Зараз не час і не місце, аби з’ясовувати міжконсфесійні стосунки. Особливо на Великдень. Тому хочу наголисти, будь-які провокації на релігійному ґрунті з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації під час святкування Великодня неприпустимі. Апріорі. Такі дії гратимуть лише на користь нашому ворогу. Ми не можемо послаблювати і втрачати нашу єдність. І не будемо, якби хто на це не сподівався.
Не забувайте, що попри Великдень на території Київщини діє комендантська година. У країні війна, це потрібно розуміти. Враховуйте це, якщо плануєте йти до церкви на вечірню службу. Водночас, віряни, які прийдуть на службу до початку комендантської години, зможуть залишатися в храмі на всю ніч. А по завершенню комендантської години освятити пасхальні кошики.
Бережіть себе та своїх близьких!
Голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко